Zagart 11 muja

Shitet nga: endrit 06 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klysht 11 mujsh , me garancion per leper dhelpen , arsyja e hjekjes vetem pse jan pak kryefort , per me shum info thirrni dhe shkruani ne viber ne nr +38649580755 , qmimi 300 euro , mundesi ndrrimi me llavaqk .Endriti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim