pastor german

Shitet nga: Valon 21 Tet 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shes klyshin pastor german me marrveshje
e kam dhe baben e nanen e klysh jan shum te shtir
muj mjav dergu edhe me video.
per ma shum thirrni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim