shiten klysh 9 muajsh

Shitet nga: dity 23 Tet 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klysh 9 muaj , te dyt jan mashkuj , trengjysha , te nisun ne leper dhe ne dhelper me garancijonn , ne foto jane qata trengjyshat bardh e zi ,per informata shkruani ne viber nr. +38649580755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim