Pllumba

Shitet nga: shaqa 05 Pri 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes pellumba jan 13 copa 10 jan tiplera ndersa 3 jan letaqa pllumat jan te shendosh jan shum te mir per fluturim dhe jan te vakcionuar shiten me pakic dhe shumic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim