Bikat 680 dhe 600 kg Çmimi:2.30 kg

Shitet nga: Avdyl Latifi 13 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shiten bikat
JU GARANTOJ NE CILSI
Te mbajtur vetem me miser dhe grure
çmimi 2.30 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim