Dele/Kurbana

Shitet nga: Mete Dajaku 19 Sht 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes kurbana te mbajtur shume mire dhe me ushqim teresisht bio. Lokacioni i fermes ne fsh, Rakinice, Skenderaj.
Cmimi sipas marreveshjes, dhe varesisht nga sasia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim