Dele dhe kurbana

Shitet nga: Mete Dajaku 22 Sht 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shesim dele dhe kurbana te mbajtura shume mire dhe me ushqim teresisht bio.
Shitjet mund te jene me shumice dhe pakice. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim