Dele

Shitet nga: Egzon 28 Gsh 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shiten 50 copa dhe Ndrrim i Munshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim