Shesim Qura Qurana

Shitet nga: Ilir 17 Mar 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shesim Qura Dhe qurana shum të mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim