Shitet Lopa

Shitet nga: Hetem Bytyqi 08 Dhj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shesim Lopen e lindur dhe rritur tek ne, eshte e re moshes 5 vjeq posa eshte dalur me viq te gjinise mashkull viqi i 3 ky. Posedon te gjitha cilsite e nje lope super super te bukur
Faleminderit per mirekuptim
Per hollsi me shume na kontaktoni ne numrat e tel.

044228670
044761780
049231795
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim