Shitet lopa ose bejm ndrrim

Shitet nga: .... 02 Dhj 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shitet lopa ose bejm
Ndrrim Edhe dy dit del
Me viq osht shum
Qumshtore dhe e urt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim