Shitet lopa

Shitet nga: ... 02 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shitet lopa ose bejm
Ndrrim
Edhe dy dit del
Me viq osht shum qumshtore dhe e urt.049 182 698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim