lopa me viq

Shitet nga: fatmiri 24 Jan 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shitet lopa me viq mashkull i nekcis u shtu me 15 janarviqi tret lopa i qet veq ma shum se 20 litra tamel varet qysh e man me garancion e japim dashefc nr. tel.044 377 469 dhe 049 848 609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim