shitet

Shitet nga: lavdim 13 Jan 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shitet mshtjerra dhe dy vjeta te tjer me kg dhe kotrum qmimi me marrveshje.
Per me shum kontaktoni ne ket nr 049658221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim