Biciklete mountain bike KTM 28

Shitet nga: Albert 01 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   850 EUR

Komuna: Skenderaj
: Biçikleta
Shes bicikleten e sapo ardhur nga Sllovenija mountain bike KTM 28-she.
Vlen të theksohet se bicikleta Posedon:
Te gjitha paisjet shimano, ka diska, bllokad ne armotizerin e pare, diskat me ule (glicerine) dhe eshte pa perdore , cmimi per bicikleten 750 € i diskutushum

Po ashtu shes ni par llapqin qmimi 45 euro, shes edhe nipar kupaqka per futboll qmimi 40 euro.

Ju mirepres ne keta numra: 049 197 917 edhe ne 045 637 461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim