Biqiklet 28 SHIMANO me diska

Shitet nga: Faton 10 Jan 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   300 EUR

Komuna: Skenderaj
: Biçikleta
Shes biqikleten esht nr 28 e firmes shimano
Ka bandashat dy palesh
Me 21 shpejtsi
Dy frenat me diska
Driten para dhe mbrapa funksionale
Ka dy amertizera para dhe mbrapa
Gomat i ka treja me ni fjal asht teper e rujtne si me kan e re pa as nje gervishtje ashte ardhur nga zvicrra shkurt asht per marakli e jap me garanci bejm edhe ndrrim me diqka qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim