uuu shite 2copa te ardhura nga germania ne gjend..

Shitet nga: xxxxx 13 Qer 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
: Biçikleta
shes bicikletat ne gjendje te rregullt te posaardhura nga gjermania krejt pjeset i kan shimano goma te reja

e zeza eshte me profil 28 te gomave eshte me dy amortizera perpara dhe mbrapa kejt pjeset shimano i ka.
e kaltra eshte me profil te gomave 26 te reja me banndasha 2palssh te zi orgjinal krejt pjeset shimano

per me shum informata kontaktoni ne nr:


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim