Fitnes

Shitet nga: astrit 14 Nën 02:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shiten te gjitha keto pajisje per nje palester rreth 300 metra katror.Jan ne gjendje shum te mir dhe te pajisura me nje ngjyr te re tani.Me nje cmim tejet te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim