PAJISJE FITNESI SUPER CMIM

Shitet nga: Astrit 29 Sht 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
SHES TE GJITHA PAJISJET.JAN NE GJENDJE TE MIR DHE SHUM FUNKSIONALE.JAN GJITHSEJ 17 VEGLA,PER NJE HAPSIR 250 M2.NUK DUKEN SI NE FOTO SEPSE TANI ME NGJYR TE RE ,NGJYR HIRI METALIKE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim