Paisje fitnesi

Shitet nga: Astrit 01 Tet 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes te gjitha paisjet te kompletuara per nje palester 250 m2.Paisjet jan ne gjendje te mir dhe funksionale dhe jan te ri-ngjyrosura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim