Prraqk

Shitet nga: Astrit 08 Jan 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
është e re e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim