Rollera flot

Shitet nga: Rollera flot 22 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rollerat jane te Ardhur nga gjermanija jane te firmes flot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim