Rrollera

Shitet nga: Rrollera 29 Qer 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes rrollera pak te perdorura jane me firmen "HYSKATE". Jane pak te perdorura dhe te ardhuara nga Gjermania , kane ngjyr te zeze dhe te kuqe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim