Shiten rrollerat te ardhura nga gjermonia

Shitet nga: Bali 20 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
-Shes rollerat te ardhura nga gjermania janë shumë të mira.
Ndrrim i mundshem me qiçka qe me konvenon
-Jam i interesun ni qen pitbull me kan i vogel boj nrrim por edhe mem pelqy shum shtoj pak pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim