Dy tavolina te bilardos dhe nje rraketaqe futbo..

Shitet nga: Sadat Shaqiri 25 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Sport me top
Te gjitha paisjet jane te cilesise se mire per me shume informata kontaktoni ne Nr : 045681735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim