Model i ri Nike veq sa kan ardh prej italis orig..

Shitet nga: Jetmiri 20 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Sport me top
Patika nike jan te ardhura nga italija jan te reja te mira te leta bajn per fusha me bari artificial Numer 46
Nr Viber dhe WhatsApp +386 49 231 072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim