Shes top origjinal NIKE CR7 i sapoardh

Shitet nga: Besfort Veliu 23 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Sport me top
Size :5
Produkti eshte i licensuar nga Nike , dhe i sapoardhur nga vendet e jashtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim