Fustana Elegant

Shitet nga: Kaltrina 09 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për femra
Fustan te bukur dhe elegant te gjitha jan jan nga brendet me te njohura amerikane
Kualiteti eshte shume i larte te interesuarit na kontaktoni ne VIBER +38649451585

Gjindemi ne magjistralen MITROVIC-DRENAS
PER ma shume na kontaktoni sepse oferta eshte e limituar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim