Fustana elegant dhe solemn nga Suedia

Shitet nga: rrahim 08 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për femra
Butiku Rina me Dyqanet ne Prishtine dhe ne Drenas ofron Fustana solemn nga Suedia. Fustana unik qe mund ti gjeni vetem ne Butikun Rina modele te ndryshme te fustanave te gjate dhe te shkurte me qmime shum te volitshe .Ejani na vizitoni dhe binduni vet.Na vizitoni edhe ne fb/butikurina tel:049195076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim