Fustana unik

Shitet nga: Kaltrina 10 Mar 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për femra
Fustana te buku dhe elegant
Nga brender me te njohura Boterore
Fustanat jan te ri te paveshur dhe si deshmi kemi ETIKETEN
Pagesa behet pasi ta provohni dhe shihni fustanin live
Te interesuarit na kontaktoni ne VIBER +38649451585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim