Fustana unik

Shitet nga: Kaltrina 11 Mar 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për femra
Fustana te bukur nga brendet me te njohura botrore
Fustanat jan me etiket materiali eshte i cilsis t larte
Pagesa behet pasi qe ta merrni fustani pasi qe ta keni provuar dhe pare live
Te interesuarit na kontaktoni ne numbri +38649451585 ne ViBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim