Shiten fustanat

Shitet nga: Jeton 30 Dhj 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për femra
Shiten fustanat shume kualitet i mire dhe vetem njeher te veshur per qdo gje mund te kontaktoni ne nr te tel qmimi pak i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim