Shiten ose ndrrohen urgjent

Shitet nga: Aaaa 24 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten urgjen 2par puma orgjinal airo forca numer 43 dhe reboki numer 42 kontakto vetem ne viber urgjent 40euro krejt pak t perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim