Shiten urgjent urgjent

Shitet nga: Xxxxx 23 Tet 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten urgjent 2par puma ni par air forca numer 43 dhe ni par reboka numer 42 jon orgjinal shiten 40euro dy part kontako vetem ne viber fotot tjera muj jav qoj n viber se spi pranon tjerat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim