Automjete

Shitet nga: Enver 28 Dhj 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shes Toyota viti i prodhimit 2000 dhe Ivekoo viti i prodhimit 2000 Ivekoo posedon 6 karrige Të 2 jan ne gjendje të mir dhe te pershtatshem per ndertimtari, gjithashtu shesim edhe goma per makina, e shum pjese te tjera...dhe makine per ndrrimin e gomave te kamionave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim