Biciklet Crossover Generation

Shitet nga: Afrim 13 Maj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Skenderaj
Shiitet Bicikleta shuum ne Gjendje te mir me diska goma te rea ndrrusin e shpejtsive Orgjinal Shimano koshnicat orgjinal shimano asht ne gjendje Perfekte per ma shuum nr Tel : 049390118 dhe 049668412 te dy nr kan Viber&Vatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim