Cunga

Shitet nga: muj 06 Tet 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Skenderaj
SHesim cunga qarri dhe bungu te gaqum per djegje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim