Cunga

Shitet nga: muj 06 Tet 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Skenderaj
cungat qarri dhe bungu te gaqshum per djegje ju mir presim ne numrin 044364488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim