Dyr Dhe Dritare Nga Plastika

Shitet nga: Vellezerit Xani 24 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhojm Dyre Dhe Driare Nga Plastika
Pofili Gealan Me Material Dhe Teknologji Gjermane
Per Informata Shtes Na Kontaktoni : 049/044-214-111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim