Fidane Dredhzav

Shitet nga: Shefki Shala 07 Pri 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shiten Fidan te Dredhzav me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim