Korniza e Aluminit per bashqe

Shitet nga: fatmir 14 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet komplet korniza e aluminit per bashqe, montohet dhe cmontohet sipas nevojes, eshte e lehet sepse eshte nga alumini, ka qene bashqe dhe i vendoset vetem najlloni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim