Kthejm llamarina , shkalle viber +38649513716

Shitet nga: Mentor 10 Sht 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
bejm kthimin e lamarinave ne trashia te ndryshme dhe kande te ndryshme ..

Gjindemi ne Lagjen 3 Skenderaj

Euro Metal " Durmishi " 049 5173 716 edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim