Lopen me viq

Shitet nga: Muhamet 21 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Skenderaj
Lopa eshte shume e mir dhe viqin e ka mashkull dhe i ka 3 dit per ma shum informata lamrohnu ne numrin e telefonit 044214537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim