Mjaltë për dobësim Humbje peshe

Shitet nga: Info Mjeksia 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Mjaltë për dobësim (Humbje peshe )
================================
Jemi në podujevë vetëm përmes interneti punojmë
me porosi të gjitha porosit mund ti bëni ne
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e
Kosovës
====================================
DOBITË:
-Përmirëson tretjen.
-Shkrshkrinn dhjamrat.e tepërta
-Largon celulitin nga lëkura...
-i mirë për shikim.
-I mirë për zë.
-I jep elasticitet trupit.
-Jep kënaqësi psiqike dhe disponim të mirë.
-Shëron plagët.
-Pastron dhe sheron plagët e vogla.
-Përmirëson intelegjencën.
-Shëron shum lloje të smundjeve.
-Rinon trupin.
-Efekte anësore nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim