Pleh Specjal Per Sera

Shitet nga: Sefedin 29 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes pleh per sera me qmim te volitshem adresa rakinic per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044-747-755 dhe 049-185-266
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim