Puma, qeshme dhe elemente tjera,made in Germany

Shitet nga: Bashkim 12 Maj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Puma , qeshme , aukuja , gidore ,çelsa dhe dana te ndryshme dhe shum elemente te ndryshme te gjitha nga germania me garancion.
Pres blerse serioz,
Kontakti : 044 195 197
049 195 197
ÇMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim