Pushimore 044/195-395 049/195-395 049/804..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "Sarra Avdia Produkt" 20 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
https://www.facebook.com/pages/Sharra-Avdia-Produkt/102427169927593?fref=ts

"Sarra Avdia Produkt" -Skenderaj
Kryen keto pun:
Pushmore
Tavulina
Korrika
Tarasa
Mbuloj per bunar
Rrethoje per oborre
Garazhda
Koteca (per pula apo plluma)
Lodra per femi (hulaja, zavaja)
Si dhe ben shitjen e materjalit nga druri
Trej per kulum
Letfa
Izolim
Dysheme
Llamperi
Drrasav etj

Per ma shum na kontaktoni ne:
044/195-395
049/195-395
049/804-688
ose ne facebook Sharra Avdia Produkt

https://www.facebook.com/pages/Sharra-Avdia-Produkt/102427169927593?fref=ts

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim