Shes Goma dhe Alofelge 215/45 R15 URGJENT

Shitet nga: brahim 07 Qer 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
shes gomat me alofelge jan.te ardhura.nga.gjermonia ne gjendje te.mir per me.shum.kontaktoni tel 049205241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim