Termometer digital

Shitet nga: termometer 06 Dhj 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes termometer qe mat tempraturen dhe lagshtine ben per barnatore dhe per inkubatora dhe tera termometer jan pa perdore te ri +38649557265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim