Trafik

Shitet nga: Shefqeti 11 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
kemi ni trafik dhe ni komshtepiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim